TRYX PANORAMA 360mm ARGB AIO Liquid Cooler - White (L-P360A-AS3M-G1W)
RM 1,699.00
•Applicable Range:
Intel LGA 1851/1200/115X
AMD AM4/AM5
•Net Weight: 2 kg
•Pump Size: 118×92×92 mm
•Pump Speed: 800–3600RPM ±10%
•Pump Noise: 25.3 dB(A)
•Radiator Size: 399.5×120×30 mm
•Tubing Length: 400 mm
•TDP: 320w
•Fan Air Pressure: 2.49 mmAq
•Fan Speed: 500–1850 RPM±10%
•Fan Airflow: 65.64 CFM
•Bearing Type: Fluid Dynamic Bearing
•Fan Size: 120×120×25mm
•Fan Noise: 28.87 dBA
•Screen Type: AMOLED
•Screen Size: 6.67-inch
•Screen Resolution: 2240×1080
•Screen Refresh Rate: 60 Hz