JOI Gaming PC A5005 (AMD RYZEN 5 7500F/16GB RAM/512GB SSD/RTX 5060 TI/DOS)
RM 4,399.00 RM 4,899.00 -10%
•AMD RYZEN 5 7500F PROCESSOR
•ASUS PRIME B650M-F DDR5 MOTHERBOARD
•DEEPCOOL AK500S DIGITAL SE AIR COOLER - BLACK
•ASUS DUAL GEFORCE RTX 5060 TI 8GB GDDR7 OC EDITION GRAPHIC CARD
•G.SKILL RIPJAWS S5 16GB DDR5 6000MHZ PC RAM
•HIKSEMI WAVE 512GB NVME SSD
•THERMALTAKE LITEPOWER 650W POWER SUPPLY
•XERO BEYOND M-ATX CASE - BLACK
•FOC SLEV PREMIUM PRE-BRAIDED MODDING CABLES
Brands JOI
Product Code:   A5005  Joi-May-03
Stock In Stock
56 people looked at this product today.
Item specifics
  • Brand JOI
  • Model Type JOI Gaming PC A5005 (AMD RYZEN 5 7500F/16GB RAM/512GB SSD/RTX 5060 TI/DOS)
  • Name JOI Gaming PC A5005 (AMD RYZEN 5 7500F/16GB RAM/512GB SSD/RTX 5060 TI/DOS)
  • Highlights •AMD RYZEN 5 7500F PROCESSOR •ASUS PRIME B650M-F DDR5 MOTHERBOARD •DEEPCOOL AK500S DIGITAL SE AIR COOLER - BLACK •ASUS DUAL GEFORCE RTX 5060 TI 8GB GDDR7 OC EDITION GRAPHIC CARD •G.SKILL RIPJAWS S5 16GB DDR5 6000MHZ PC RAM •HIKSEMI WAVE 512GB NVME SSD •THERMALTAKE LITEPOWER 650W POWER SUPPLY •XERO BEYOND M-ATX CASE - BLACK •FOC SLEV PREMIUM PRE-BRAIDED MODDING CABLES