Hikvision 12V Power Adapter DSA-12PFG-12 FUK 120100
RM 25.00 RM 29.00 -14%
• DVE
• DSA-12PFG-12
• INPUT: 100-240V ~ 0.5A, 50/60Hz
• OUTPUT: 12V ----- 1A
Brands Hikvision
Product Code:   DSA-12PFG-12 FUK 120100  ACCHIK012PFG12
Stock In Stock
8 people looked at this product today.
Product Description
  • DVE
  • DSA-12PFG-12
  • OUTPUT: 12V ----- 1A
Item specifics
  • Brand OEM
  • Model Type DSA-12PFG-12 FUK 120100
  • Name Hikvison 12V Power Adapter DSA-12PFG-12 FUK 120100
  • Highlights • DVE • DSA-12PFG-12 • INPUT: 100-240V ~ 0.5A, 50/60Hz • OUTPUT: 12V ----- 1A
  • Warranty type Local Manufacturer Warranty
  • Seller SKU ACCHIK012PFG12
  • What's in the Box 1 x Hikvison 12V Power Adapter DSA-12PFG-12 FUK 120100