GP Alkaline 12V 27AF C5  GPPBA27AF029   4891199011504
RM 17.60
Chemical components: Alkaline
Size: 27A
Voltage (V): 12 V
Battery (mm): 8 mm
Battery height (mm): 28.2 mm
Brands GP
Product Code:   4891199011504  BATGP009011504
Stock In Stock
13 people looked at this product today.
Product Description
Product Highlight:
  • Long Lasting Power
  • No Mercury Added
  • Wide Range
Chemical components: Alkaline
Size: 27A
Voltage (V): 12 V
Battery (mm): 8 mm
Battery height (mm): 28.2 mm
Item specifics
  • Brand GP
  • Model Type 4891199011504
  • Name GP Alkaline 12V 27AF C5 GPPBA27AF029 4891199011504
  • Highlights Chemical components: Alkaline Size: 27A Voltage (V): 12 V Battery (mm): 8 mm Battery height (mm): 28.2 mm